| Türü | düz kutup, çekme direği, kutup açmak |
|---|---|
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kutup tasarımı | 8 dereceli depreme karşı |
| Dimenstionun göz yaşı | -% 2 |
| Yükseklik | 15m |
|---|---|
| Güç | 10-550kv |
| Piyasa | Banglades |
| Kalınlığı | 4mm/5mm |
| Malzeme | GR65 verim gücü 460mpa'dan az değil |
| Ürün Adı | Galvanizli Elektrik Direği |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik Güç Dağıtımı |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| duvar kalınlığı | 1-36mm |
| garanti süresi | 15 yıl |
| Güç | 10kv~550kv |
|---|---|
| Kg cinsinden Tasarım Yükü | Üstten 50cm mesafeye 300~1000kg uygulanır |
| Kalınlığı | 1 mm ila 30 mm |
| Yüzey işlemi | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Topdiameter | 60 Mm |
|---|---|
| Protective Level | IP65 |
| Voltage | 10-220KV |
| Galvanization | ASTM A123 |
| Warrently | 15YEARS |
| Treatment | Bitumen |
|---|---|
| Pole Shape | Conical,Round,Octagonal |
| Wind Resistance | 3-500km/h |
| Color | Silver |
| Warrently | 15YEARS |
| Stil | galvanizleme |
|---|---|
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kalınlığı | 1 mm ila 30 mm arası |
| Direğin tasarımı | 8 derece deprem karşısında |
| Dimenstion'un Torelance'ı | -% 2 |
| Türü | düz kutup, gerilme kutbu, kutup açmak |
|---|---|
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Direğin tasarımı | 8 derece deprem karşısında |
| Dimenstion'un Torelance'ı | -% 2 |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| Dimenstionun işkencesi | % 2 |
| Kalınlığı | 1mm'den 30mm'ye |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Türü | düz kutup, çekme direği, kutup açmak |
|---|---|
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kutup tasarımı | 8 dereceli depreme karşı |
| Dimenstionun göz yaşı | -% 2 |