| Yükseklik | 15m |
|---|---|
| Güç | 10-550kv |
| Pazar | Banglades |
| Kalınlığı | 4mm/5mm |
| Malzeme | GR65 verim gücü 460mpa'dan az değil |
| Mounted Type | Burial |
|---|---|
| Material | Galvanized Steel |
| Finish | Hot-dip Galvanized |
| Lifetime | 50 Years |
| Weight | 75 Kg |
| Welding | AWS D1.1 |
|---|---|
| Accessories | Climb,earth Rod,insulators |
| Weight | 75 Kg |
| Type | Galvanization |
| Warrenty | 30 Years |
| Color | Silver |
|---|---|
| Accessories | Climb,earth Rod,insulators |
| Galvanization Standard | ASTM A123 |
| Welding | AWS D1.1 |
| Finish | Hot-dip Galvanized |
| Surface Treatment | Hot Dip Galvanization |
|---|---|
| Color | Silver |
| Galvanization | ASTM A123 |
| Treatment | Bitumen |
| Minimum Yield Strength | 460 Mpa |
| Height | 12m |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanized powder paiting |
| Thickness | 3mm |
| Optical assembly of lighting fixture | IP 65 |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| Dimenstionun işkencesi | % 2 |
| Kalınlığı | 1mm'den 30mm'ye |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Güç | 10kv~550kv |
|---|---|
| Kg cinsinden Tasarım Yükü | Üstten 50cm mesafeye 300~1000kg uygulanır |
| Kalınlığı | 1 mm ila 30 mm |
| Yüzey işlemi | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Stil | galvanizleme |
|---|---|
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kalınlığı | 1 mm ila 30 mm arası |
| Direğin tasarımı | 8 derece deprem karşısında |
| Dimenstion'un Torelance'ı | -% 2 |