Jiangsu Samanyolu Çelik Direkler Co, Ltd

Yüksek Kalitede Hizmet Vermekteyiz

Ana sayfa

Jiangsu milky way steel poles co.,ltd

Çin Jiangsu milky way steel poles co.,ltd Sertifikalar
Çin Jiangsu milky way steel poles co.,ltd Sertifikalar
Dear Sirs, Hereby we confirm that JiangSu MilkyWay steel poles co., ltd is our partner for several years. Since that time this company has shown itself as reliable supplier of qualitative products.We also would like to note that they provide top level service and all kinds of support.We plan to continue our fruitful cooperation co-operation for many years more.

—— Abacus

We do hereby certify the 69 KV transmmision line steel pole(from 25ft to 90 ft ) manufacuterd by Jiangsu Milky Way Steel Poles Co., Ltd since 2010.We are satisfied with their quality,service and the ways and attention they showed toward our order.

—— National Electricity Company

Ben sohbet şimdi

Jiangsu milky way steel poles co.,ltd

1 2 3 4 5 6 7
Jiangsu milky way steel poles co.,ltd Jiangsu milky way steel poles co.,ltd Jiangsu milky way steel poles co.,ltd Jiangsu milky way steel poles co.,ltd Jiangsu milky way steel poles co.,ltd Jiangsu milky way steel poles co.,ltd Jiangsu milky way steel poles co.,ltd
Jiangsu Milky Way Steel Poles electric pole testing electric pole shipment electric pole load test africa steel pole steel pole and electric pole customer

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Samanyolu
No. Çalışanları : 100~500
Yıl kurulan : 1989
İhracat p.c : 70% - 80%
1989 yılında kurulan Jiangsu Samanyolu Çelik Direkleri, Doğu Çin'in Wuxi kentinde, Çin, Şanghay, Limanın en büyük deniz limanı yakınlarında yer almaktadır.

Ürünlerimiz yaygın olarak güç iletiminde, sinyal iletiminde ve sokak, yol, kare, palaestra.and için ligting kullanılmıştır.

İhracatta bol miktarda tecrübeye sahibiz. 1991'de 132 KV şanzıman poel'inde 1991'de Pakstan'dan gelen ilk deniz aşırı siparişimizden bu yana ürünlerimiz Amerika, Avustralya, Rusya, Genmery, Span, Filipinler, Malezya vb. Olmak üzere 70'den fazla ülke ve bölgeye sevk edilmiştir.


Ürünlerimizi nitelikli kılmak için aşağıdaki adımları atıyoruz:

1. Yönetim ekibi: Genel managemnt, özellikle teknik yönetim ve kalite yönetimi chaege almak için dış ihracat istihdam var.

2. ISO yönetiminin tanıtılması, ISO 9001: 2008 sertifikasına layık görüldük. .

3. Lofting ve tasarım yazılımı: Bize aynı zamanda çelik kutup her türlü tasarım yardımcı olabilir transmisson güç kutup tasarım yazılımı var, TMA ve LMA tasarım bize hatasız çizim sağlamak için benimsenmiştir.

4. Kalite Kontrol Enstitüsü (QC Inpection): Firmamızın politikası, tüm finisaj ürünlerinin her üretim aşamasında ve her sevkıyattan önce özel QC tarafından kontrol edilmesidir.

Her zaman yerli üst düzey proje enstitüsü ve teknik kolejler ile horzontal işbirliği devam ediyor. Kurumsal ayrıca Ar-Ge, manufacure, QC, satış sonrası servis ve diğer önemli pozisyonlarda çalışan bir yüksek nitelikli ekibe sahiptir.

İletişim bilgileri
Jiangsu milky way steel poles co.,ltd

İlgili kişi: Ms. Delia Wang

Tel: 86-510-87846084

Faks: 86-510-87843488

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)