| Warranty Period | 50 Years |
|---|---|
| Welding | AWS D1.1 |
| Tolerance Of Dimension | +- 2% |
| Mounted Type | Burial |
| Weight | 120 Kg |
| Malzeme | S355JR |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2.5-10mm |
| şekil | ÇOKGEN |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |
| Malzeme | S355JR |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2.5-10mm |
| şekil | ÇOKGEN |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |
| Warranty Period | 50 Years |
|---|---|
| Plant Depth | 1.8m Or 2.3m Underground |
| Installationtype | Embedded |
| Weight | 120 Kg |
| Product Function | Transmission Line |
| boyut toleransı | +- %2 |
|---|---|
| Rüzgar direnci | 3-500km/s |
| Malzeme | GR50 GR65 S500 S355 |
| Yükseklik | 16m 18m |
| kaynak | Kaynak, uluslararası kaynak standardı CWB ile onaylar |
| Adı | İletişim Dağıtımı için Flanş Tipi Özelleştirilmiş 100 FT Galvanizli Mono Kutup Kulesi |
|---|---|
| Tasarım | 100ft Flanşlı Tip 3 Kesitler |
| Yükseklik | 100ft |
| Thickenss | 6mm 8mm10mm |
| Tasarım yükü | Çok yönlü stres |
| Malzeme | akma dayanımı en az 345mpa |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2.5-10mm |
| şekil | ÇOKGEN |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |