| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
|---|---|
| Türü | Düz direk, çekme direği, dönüş direği |
| Kalınlığı | 1 mm ila 30 mm |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Malzeme | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 35m/s |
| yerin kökeni | Yixing |
| Tip | defin |
| Yüzey İşleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| MALZEME | Q234 Q345 Q460 |
|---|---|
| UYGULAMA | GÜÇ İLETİMİ |
| RENK | ÖZELLEŞTİRİLMİŞ |
| BOY UZUNLUĞU | 25-40ft |
| YÜZEY İŞLEM | SICAK DALDIRMA GALVANİZLEME |
| Malzeme | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 35m/s |
| yerin kökeni | Yixing |
| Tip | defin |
| Yüzey İşleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Malzeme | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 35m/s |
| yerin kökeni | Yixing |
| Tip | defin |
| Yüzey İşleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Mounted Type | Burial |
|---|---|
| Material | Galvanized Steel |
| Warrenty | 30 Years |
| Product Function | Transmission Line |
| Galvanization Standard | ASTM A123 |
| Welding | AWS D1.1 |
|---|---|
| Material | Galvanized Steel |
| Suit For | Electriccity Distribution |
| Mounted Type | Burial |
| Warrenty | 30 Years |
| Welding | AWS D1.1 |
|---|---|
| Port | Always Shanghai |
| Finish | Hot-dip Galvanized |
| Mounted Type | Burial |
| Galvanization Standard | ASTM A123 |
| Lifetime | 50 Years |
|---|---|
| Port | Always Shanghai |
| Suit For | Electriccity Distribution |
| Accessories | Climb,earth Rod,insulators |
| Finish | Hot-dip Galvanized |
| Color | Silver |
|---|---|
| Surface Treament | Hot Dip Galvanization |
| Warrently | 15YEARS |
| Wind Resistance | 3-500km/h |
| Tolerance Of Dimenstion | +-2% |