| Yükseklik | 15m |
|---|---|
| güç | 10-550kv |
| Market | Bangladeş |
| Kalınlık | 4mm / 5mm |
| Malzeme | GR65 sarılık gücü en az 460mpa |
| Yükseklik | 20-100ft |
|---|---|
| güç | 69kV |
| Market | Philppines, Afrika |
| Kalınlık | 1-30mm |
| Malzeme | akma dayanımı en az 345mpa 460mpa |
| Yükseklik | 20-100ft |
|---|---|
| güç | 69kV |
| Market | Philppines, Afrika |
| Kalınlık | 1-30mm |
| Malzeme | akma dayanımı en az 345mpa 460mpa |
| galvanizleme | ASTM A123 |
|---|---|
| Şekli | Konoidal, Çok piramidal, Sütunsu, çokgen veya konik |
| Kopma yükü | Özel |
| Kalınlık | 1 mm ila 30 mm |
| Ambalaj bilgileri | müşteri isteğine göre |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Suit for | electriccity distribution |
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Adı | 69kv güç dağıtım iletim hattı için sekizgen Alçak gerilim 69KV 20FT-90FT Çelik Boru Direk |
|---|---|
| Yükseklik | 20-90FT 69KV |
| Thickenss | 2,5 mm-10 mm |
| Tasarım yükü | 500-2000kg |
| Bağlantı noktası | her zaman Şangay |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Style | galvanization |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| Stil | galvanizleme |
|---|---|
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kg olarak tasarım yükü | Direğe 50cm'ye kadar 300 ~ 1000 Kg uygulanmıştır |
| Güç | 10 KV ~ 550 KV |
| Dimenstion'un Torelance'ı | -% 2 |
| Adı | Dağıtım Hattı için FRP ile 7.5m Elektrik Çelik Boru Direği |
|---|---|
| Tasarım | 7.5m Elektrik Çelik Boru Direk |
| Yükseklik | 7, 5 m |
| Thickenss | 3.8mm |
| Tasarım yükü | 510 |
| Ürün adı | Elektrik Direği |
|---|---|
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Ömür | 50 yıl |
| warrenty | 15 yıl |
| Galvanizleme standardı | ASTM A123 |