| Yükseklik | 20-40m |
|---|---|
| Kalınlığı | 1-30mm |
| Tasarım | 8. derece depreme karşı |
| Renk | Beyaz gümüş |
| Kaynak | AWS D1.1 |
| Minimum Yield Strength | 460 Mpa |
|---|---|
| Warrently | 15YEARS |
| Treatment | Bitumen |
| Surface Treament | Hot Dip Galvanization |
| Plant Depth | 2.3m Underground |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Yükseklik | CUSTOMIZAD |
|---|---|
| Renk | BEYAZ KAPLAMA |
| Kalınlığı | 1mm-30mm |
| TEDAVI YÜZEY | SICAK DIP GALVANİZASYON |
| CERFIFITION | ISO9001: 2008 |
| Malzeme | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 35m/s |
| yerin kökeni | Yixing |
| Tip | defin |
| Yüzey İşleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Standard | ASTM A 123 |
| Power | 10kv~550kv |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Ürün adı | Galvanizli çelik güç direği |
|---|---|
| Şekil | Poligonal veya yuvarlak |
| Malzeme | Gr50 Gr65 |
| galvanizleme | ASTM A123 |
| Yaşam süresi | 50 yıl |
| Stil | galvanizleme |
|---|---|
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kalınlığı | 1mm'den 30mm'ye |
| Kutup tasarımı | 8 dereceli depreme karşı |
| Dimenstionun göz yaşı | -% 2 |
| tip | düz kutup, çekme direği, dönüş direği |
|---|---|
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizli |
| Kalınlık | 1mm ila 30mm |
| Aydınlatma armatürünün optik montajı | IP 65 |
| Dimenstionun gözenekliliği | + -% 2 |
| Türü | Doğrudan gömülü 65ft NGCP Standart güç şebekesi elektrik direği Filipinler |
|---|---|
| İçin uygun | elektrik dağıtım |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Dimenstionun gözenekliliği | -% 2 |
| Malzeme | Özelleştirilebilir |