| Malzeme | Q345, Q235 |
|---|---|
| Stil | galvanizleme |
| Kg cinsinden tasarım yükü | Direğe 50 cm'ye 300 ~ 1000 Kg uygulandı |
| Dimenstionun işkencesi | -% 2 |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Product Name | Electrical Power Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Kalınlığı | 1 mm ila 30 mm arası |
|---|---|
| Emniyet Faktörü | şarap işletmek için emniyet faktörü |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Bölüm başına uzunluk | Bir kez slijoint olmadan şekillendirme 14m |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Malzeme | Q345, Q235 |
|---|---|
| Stil | galvanizleme |
| Kg cinsinden tasarım yükü | Direğe 50 cm'ye 300 ~ 1000 Kg uygulandı |
| Dimenstionun işkencesi | -% 2 |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
|---|---|
| Türü | düz kutup, çekme direği, dönüş direği |
| Kalınlığı | 1mm ila 30mm |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Malzeme | Q345, Q235 |
|---|---|
| stil | galvanizleme |
| Tasarım yükü kg | Direkten 50cm'ye 300~1000 Kg uygulanır |
| boyut Torlansı | +- %2 |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 7m-30m |
| Voltage | 10kv,33kv,69kv,110kv,132kv,220kv,400kv |
| Treatment | Bitumen |
| Material | Q345, Q235 |
|---|---|
| Style | galvanization |
| Design load in kg | 300~ 1000 Kg appliced to 50cm from the to pole |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| Malzeme | Q345, Q235 |
|---|---|
| Stil | galvanizleme |
| Kg cinsinden tasarım yükü | Direğe 50 cm'ye 300 ~ 1000 Kg uygulandı |
| Dimenstionun işkencesi | -% 2 |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Malzeme | Q345, Q235 |
|---|---|
| Tasarım yükü kg | Direkten 50cm'ye 300~1000 Kg uygulanır |
| boyut Torlansı | +- %2 |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |