| Thickness | 1mm to 30mm |
|---|---|
| Safety factor | safety factor for conducting wine |
| Suit for | electricity distribution |
| Length of per section | within 14m once forming without slijoint |
| Power | 10kv~550kv |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
|---|---|
| Türü | düz kutup, çekme direği, kutup açmak |
| Kalınlığı | 1mm'den 30mm'ye |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
|---|---|
| Türü | düz kutup, çekme direği, kutup açmak |
| Kalınlığı | 1mm'den 30mm'ye |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
|---|---|
| Türü | düz kutup, çekme direği, dönüş direği |
| Kalınlığı | 1mm ila 30mm |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Adı | 9m 3.8mm elektrikli Malezya elektrik direği ile FRP |
|---|---|
| Tasarım | 9m 3.8mm |
| Yükseklik | 12m |
| Thickenss | 3.8mm |
| Tasarım yükü | 150 250 450 500kg |
| Product Name | Hot Dip Galvanization Electric Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Surface Treatment | Hot Dip Galvanization |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Galvanization Standard | ASTM A 123 |
| Surface treatment | hot dip galvanized |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Power | 10kv~550kv |
| Suit for | electricity distribution |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
|---|---|
| Türü | düz kutup, çekme direği, dönüş direği |
| Kalınlığı | 1mm ila 30mm |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Product Name | Electric Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Design | Customized |
| Warrenty | 15 years |
| Galvanization Standard | ASTM A 123 |
| Malzeme | Q345, Q235 |
|---|---|
| Stil | galvanizleme |
| Kg cinsinden tasarım yükü | Direğe 50 cm'ye 300 ~ 1000 Kg uygulandı |
| Dimenstionun işkencesi | -% 2 |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |