| Değerlendirilmiş Akım | 10-200 |
|---|---|
| Nominal Voltaj | 10-220 |
| Yüzey tedavisi | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Boyut Toleransı | +- %2 |
| Minimum akma dayanımı | 355 mpa |
| Değerlendirilmiş Akım | 10-200 |
|---|---|
| Nominal Voltaj | 10-220 |
| Yüzey tedavisi | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Boyut Toleransı | +- %2 |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direkler |
|---|---|
| Uygulama | elektrik güç iletimi |
| Kalınlık | 1 mm ila 36 mm |
| sertifika | ISO9001 / BV / |
| Güç kapasitesi | 10kV - 220kV |
| Surface treatment | hot dip galvanized |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Power | 10kv~550kv |
| Suit for | electricity distribution |
| Malzeme | Çelik, GR65, Minimum akma mukavemeti 460mpa ile |
|---|---|
| Başvuru | Elektrik Enerjisi İletimi ve Dağıtımı |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvanizli, ASTM123'e göre sıcak daldırma galvanizli |
| Renk | Müşteri isteği |
| Yükseklik | Müşteri tarafından gerekli |
| Türü | 132kv güç yardımcı direkleri poligonal kule galvanizli çelik elektrik direği |
|---|---|
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kutup tasarımı | 8 dereceli depreme karşı |
| Dimenstionun göz yaşı | -% 2 |
| ad | Sekizgen 69KV elektrikli çelik elektrik direği |
|---|---|
| Malzeme | ASTM 572 kalite 50, akma mukavemeti 345mpa'dan az değil |
| tip | Sekizgen 69KV elektrikli çelik elektrik direği |
| şekil | Sekizgen |
| Yükseklik | 8-35m |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizli |
|---|---|
| tip | düz kutup, çekme direği, dönüş direği |
| Kalınlık | 1mm ila 30mm |
| güç | 10kV ~ 550kv |
| İçin uygun | Elektrik dağıtımı |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direk |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| tasarlamak | Özelleştirilmiş |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |
| Yüzey işlemi | Sıcak Daldırma Galvanizli |
|---|---|
| Türü | düz direk, çekme direği, dönüş direği |
| Kalınlığı | 1 mm ila 30 mm |
| Güç | 10kv~550kv |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |