| özellik | NEA 25FT 30FT 35FT 40FT |
|---|---|
| Uygulama | elektrik güç iletimi |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kalınlık | 3 mm 2,75 mm |
| Koruma seviyesi | IP65 |
| Yükseklik | 20-40m |
|---|---|
| Kalınlığı | 1-30mm |
| Tasarım | 8. derece depreme karşı |
| Renk | Beyaz gümüş |
| Kaynak | AWS D1.1 |
| Height | 20-40m |
|---|---|
| Thickness | 1-30mm |
| Design | against 8 grade of earthquake |
| Renk | Beyaz gümüş |
| Welding | AWS D1.1 |
| Ürün Adı | Galvanizli Elektrik Direği |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik Güç Dağıtımı |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| duvar kalınlığı | 1-36mm |
| garanti süresi | 15 yıl |
| Surface treatment | hot dip galvanized |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Power | 10kv~550kv |
| Suit for | electricity distribution |
| Adı | 12m 4000dan Sıcak Daldırma Galvanizli Yardımcı Güç İletim Direkleri Aksesuarlı |
|---|---|
| Tasarım | 12m-4000dan |
| Yükseklik | 12m |
| Thickenss | 3-20mm |
| Tasarım yükü | 4000dan |
| Malzeme | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 35m/s |
| yerin kökeni | Yixing |
| Tip | defin |
| Yüzey İşleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Malzeme | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 35m/s |
| yerin kökeni | Yixing |
| Tip | defin |
| Yüzey İşleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Surface treatment | hot dip galvanized |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Power | 10kv~550kv |
| Suit for | electricity distribution |
| Ürün adı | Şebeke Güç Direkleri |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| tasarlamak | Özelleştirilmiş |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |