| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Standard | ASTM A 123 |
| Power | 10kv~550kv |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Product Name | 69kv construction Conical Transmission Steel Tubular Poles |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 25FT-70FT |
| Voltage | 110kv |
| Treatment | Bitumen |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direk |
|---|---|
| Uygulama | elektrik güç iletimi |
| Standart | ISO9001-2008 |
| Kaynak standardı | AWSD 1.1 |
| Yüzey işleme | galvanizleme |
| Ürün adı | Güç İletim Hattı için 10KV ~ 500KV HDG Elektrikli Çelik Boru Direk |
|---|---|
| tasarım | Müşteri tasarımı |
| Yükseklik | 12m |
| Voltaj | 10KV ~ 500KV |
| Tedavi | galvanizleme |
| Adı | 10kv-220kv konik 15m ve 17m Çelik Uygulama direği iletim için elektrikli güç direği |
|---|---|
| Türü | Yuvarlak, Konik |
| Malzeme | Q235,Q345,Gr65 |
| Kalınlığı | 2,5 mm-16 mm |
| Yüzey Bitmiş | Sıcak Daldırma Galvanizli |
| özellik | 35ft |
|---|---|
| Uygulama | elektrik güç iletimi |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kalınlık | 3 mm 2,75 mm |
| Koruma seviyesi | IP65 |
| Özellik | 35FT |
|---|---|
| Uygulama | elektrik enerjisi iletimi |
| Yüzey Tedavisi | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kalınlığı | 1-30mm |
| Koruma Seviyesi | IP65 |
| Type | 5mm - 16mm Thickness Galvanized Steel Street Light Poles Certification |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| özellik | 40ft |
|---|---|
| Uygulama | elektrik güç iletimi |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kalınlık | 1-30mm |
| Koruma seviyesi | IP65 |
| Türü | 69KV 28m 8gen Galvanizli Çelik Direk, Çelik İletim Direkleri |
|---|---|
| kolar standardı | Herhangi bir |
| Sertifika | ISO 9001 |
| kaynak standardı | AWS D1.1 |
| Tolerans | /% 2 |