| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direk |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| tasarlamak | Özelleştirilmiş |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |
| Ürün adı | Elektrikli Çelik Yardımcı Direkler |
|---|---|
| Uygulama | elektrik güç iletimi |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| şekil | çok köşeli |
| Garanti süresi | 15 yıl |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Type | straight pole / tensile pole / turn pole |
|---|---|
| Style | galvanization |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| tip | S-500MC 11.88m-1100dan Fransa Standardı ile Galvanizli Çelik Direkler Yardımcı Direk |
|---|---|
| şekil | Yuvarlak, Konik |
| Ödeme koşulları | / T, L / C |
| Kalınlık | 2,5 mm - 16 mm |
| Yüzey bitmiş | sıcak daldırma galvanizli |
| MALZEME | Q345 |
|---|---|
| BAŞVURU | GÜÇ İLETİMİ |
| RENK | ÖZELLEŞTİRİLMİŞ |
| BOY UZUNLUĞU | 9m |
| YÜZEY İŞLEMİ | SICAK DALDIRMA GALVANİZLEME |
| Özellik | 1-50M |
|---|---|
| Uygulama | elektrik enerjisi iletimi |
| Yüzey Tedavisi | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kalınlığı | 1-30mm |
| Koruma Seviyesi | IP65 |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Adı | Sıcak Daldırma Galvanizli Dış Aydınlatma Direği 69kv Şanzıman, 50ft 60ft 70ft |
|---|---|
| Türü | Yuvarlak, Konik |
| Malzeme | Q235, Q345, Gr65 |
| Kalınlığı | 2,5 mm-16 mm |
| Yüzey bitmiş | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Değerlendirilmiş Akım | 220kV |
|---|---|
| Nominal Voltaj | 10kv-138kv |
| Montaj yüksekliği | 14m |
| Şekil | Yuvarlak konik; Sekizgen konik; Düz kare; Tübüler basamaklı; Çokgen |
| Kaynak Standardı | AWS D.1.1 |