| Ürün Adı | İletim Hattı için 18m Kolon Biçimli Galvanizli Çelik Direk, Şebeke Elektrik Direkleri |
|---|---|
| Uygulama | Güç iletimi |
| Yüzey işlemi | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| Galvanizleme Standardı | ASTM A 123 |
| Product Name | Electrical Steel Utility Poles |
|---|---|
| Application | Electrical Power Transmission |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| Surface treatment | Galvanization |
| tip | güç dağıtımı Elektrik Güç Direği boru şeklinde elektrik şebeke direkleri galvanizli çelik |
|---|---|
| renk | görenek |
| güç | 10 KV ~ 550 KV |
| Ömür | 50 yıl |
| warrenty | 15 yıl |
| type | 43m Steel Utility Poles Electric pole accessories round tapered Galvanized Electric Power Pole For Overhead Line |
|---|---|
| color | custom |
| Power | 10 KV ~550 KV |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| Type | 132kv power utility poles polygonal tower galvanized steel electric pole |
|---|---|
| Suit for | electriccity distribution |
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direkleri |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik güç iletimi |
| Kalınlığı | 1 mm'den 36mm'ye |
| Sertifika | ISO9001 / BV / |
| Güç kapasitesi | 10kV ila 220kV |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direk |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| tasarlamak | Özelleştirilmiş |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |
| ad | Yüksek Gerilim Elektrik Hattı Projesi için Genel Güç İletim Direkleri |
|---|---|
| tasarlamak | 9m 3.8mm |
| Yükseklik | 6-40m |
| Thickenss | 2,5 mm-40 mm |
| Tasarım Yükü | 2KN-100KN |
| Özellik | 20-90ft |
|---|---|
| Uygulama | elektrik enerjisi iletimi |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kalınlık | 1-30mm |
| Koruma Seviyesi | IP65 |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direk |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| tasarlamak | Özelleştirilmiş |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |