| Name | High Voltage Tubular Steel Self Supporting Electrical Polygona 50m Steel Utility Pole For Transmission poles |
|---|---|
| type | Round,Conical |
| Material | Q235,Q345,Gr65 |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| ad | İletim için 10kv-220kv konik 15m ve 17m Çelik Yardımcı Kutup elektrik direği |
|---|---|
| tip | Yuvarlak, Konik |
| Malzeme | Q235, Q345, Gr65 |
| Kalınlık | 2,5 mm - 16 mm |
| Yüzey bitmiş | sıcak daldırma galvanizli |
| Ürün adı | Madencilik Endüstrisi için Galvanizli Çelik Direkler 6.9kv Güç Hattı Direği / Çelik Yardımcı Direkle |
|---|---|
| Yükseklik | 11.8m |
| sertifika | ISO 9001 |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |
| Hata payı | +/-% 2 |
| Türü | İletim için 27.5m 60KN GR65 malzeme şebeke elektrik direği |
|---|---|
| Stil | galvanizleme |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Kaynak standardı | AWS D 1.1 |
| Yükseklik | 45ft 50ft |
| Ürün adı | Elektrik Çeliği Yardımcı Direkleri |
|---|---|
| Uygulama | Elektriksel İletim |
| Kalınlığı | 1 mm ila 36 mm |
| Güç kapasitesi | 10kV ila 220kV |
| Yüzey işleme | galvanizleme |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Product Name | 18m Galvanized Electrical Power Pole Metal Power Utility Line octagonal electric utility pole |
|---|---|
| certificate | ISO9001 |
| life time | 50 years |
| tolerance | +/-2% |
| material | Alloy |
| tip | 133kv 30ft 35ft ve 40ft Metal Çelik Yardımcı Direk Sertifikası ile Galvanizli |
|---|---|
| şekil | Yuvarlak, Konik |
| Ödeme koşulları | / T, L / C |
| Kalınlık | 2,5 mm - 16 mm |
| Yüzey bitmiş | sıcak daldırma galvanizli |
| Ürün adı | İletim Hattı için 100ft Koloniform Galvanizli Çelik Direk, Yardımcı Güç Direkleri |
|---|---|
| Başvuru | Güç iletimi |
| Yüzey İşlem | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Galvaniz Standardı | ASTM A 123 |
| Malzeme | Çelik, GR65, Minimum akma dayanımı 460mpa ile |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik Enerjisi İletimi ve Dağıtımı |
| Yüzey Tedavisi | Sıcak Daldırma Galvanizli, ASTM123'e uygun sıcak daldırma galvanizli |
| Renk | Müşteri isteği |
| Yükseklik | Müşteriye göre gerekli |