| Ürün adı | Galvanizli Çelik Direk |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| Tasarım | Özelleştirilmiş |
| Yüzey tedavisi | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Electrical Power Distribution |
| Quality Control | ISO 9001 |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Surface treatment | Galvanization |
| Type | 11.88m 1200dan design load Steel Utility Pole electrical equipment electric pole |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Türü | 11.88m-1200dan tasarım yükü Çelik Yardımcı Kutup elektrikli cihazlar direk |
|---|---|
| Şekil | Yuvarlak, Konik |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Kalınlığı | 2,5 mm-16 mm |
| Yüzey bitmiş | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Ürün Adı | Galvanizli Çelik Direk |
|---|---|
| Uygulama | Dağıtım Hattı |
| Tasarım | Özel |
| Yüzey Tedavisi | sıcak daldırma galvaniz boyama |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Ürün Adı | Galvanizli Çelik Direk |
|---|---|
| Uygulama | Dağıtım Hattı |
| Tasarım | Özel |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz boyama |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Product Name | Round 35FT 40FT 45FT Distribution Power Transmission Poles Galvanized Tubular Steel Pole For Airport |
|---|---|
| galvanization standard | ASTM A123 |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Ürün adı | Galvanizli çelik direk |
|---|---|
| Uygulama | Iletim hattı |
| Tasarım | tek devre |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz, bitüm |
| Kaynak standart | AWS D1.1 |
| Type | 69KV Octagonal Galvanized Steel Pole For Floor Area Large Bearing Load Transmission |
|---|---|
| colar standard | any |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | 8-15m NEA Steel Galvanized Surface Poles Steel Utility Pole With Insulator |
|---|---|
| type | Round,Conical |
| length | 5-25m |
| Material | Q235,Q345,Gr65 |
| Thickness | 2.5mm-16mm |