| Türü | Filipinler onaylı tedarikçi için 45FT 50FT HT Tipi NGCP elektrik direği |
|---|---|
| Tarzı | galvanizleme |
| Rüzgar hızı | 160km/s, 30m/s |
| boyut Torlansı | +- %2 |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Name | Galvanized Electric Polygona 50m Steel Utility Pole etransmission poles |
|---|---|
| type | Round,Conical |
| Material | Q235,Q345,Gr65 |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Name | Hot Dip Galvanized Medium Voltage Steel Utility Pole With 30000m Aluminum Conductor |
|---|---|
| Thickness | 3mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Standard | ISO |
| Torlance | +- 2% |
| Type | one 40ft container 30ft Steel Utility Pole and one 40ft container 35ft steel pole electric pole |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Type | Galvanized Metal Poles 12m Utility Pole For Power Distribution Equipment |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Name | 50ft 60ft 70ft 3T style tapered Steel Utility Pole electric power pole for 69kv transmission |
|---|---|
| type | Round,Conical |
| Material | Q235,Q345,Gr65 |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Name | 16m High Mast Steel Utility Pole Electric Power Poles Aluminum Conductor |
|---|---|
| Thickness | 3mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Standard | ISO |
| Torlance | +- 2% |
| Type | Galvanized Metal Poles 12m Utility Pole For Power Distribution Equipment |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Adı | İletim için 10kv-220kv konik 15m ve 17m Çelik Yardımcı Kutup elektrik güç kutusu |
|---|---|
| Türü | Yuvarlak, Konik |
| Malzeme | Q235, Q345, Gr65 |
| Kalınlığı | 2,5 mm-16 mm |
| Yüzey bitmiş | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Model numarası | elektrikli çelik direk |
|---|---|
| Malzeme | Q345,Q235.GR65 |
| Yüzey İşlem | sıcak daldırma galvanizleme (ASTM A123) |
| Bileşen Uzunluğu | -25 mm ila 75 mm |
| anma gerilimi | 69KV-550KV |