| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Power | 10kv~550kv |
| Standard | ISO9001 |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | Galvanized Octagonal Pole High Mast Pole Single Double Or Triple Arm For Stadium |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| Ürün adı | Galvanizli çelik direk |
|---|---|
| Güç kaynağı | Güneş / AC |
| Kaynak standart | AWS D 1.1 |
| Malzeme | Q345 |
| cıvata çapa | Mevcut Özelleştirme |
| Malzeme | 235 |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2.5-10mm |
| şekil | ÇOKGEN |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |
| Malzeme | S355JR |
|---|---|
| Uygulama | elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2,5-10 mm |
| Şekil | Çokgen |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |
| öğe adı | 1000M HPS lamba ile 30M Yüksek Mast Işıklı Taşkın Işık Kutusu LED |
|---|---|
| Malzeme | Çelik, Q235, Q345, Gr65 |
| Yükseklik | 20 m ila 50 m |
| Türü | Merdiven veya Kaldırma Sistemi |
| Yüzey bitmiş | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Product Name | 35m polygonal high mast pole sports center lighting with lifting system |
|---|---|
| Style | hot dip galvanized |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Shape | conoid,multi-pyramidal,columniform,poly |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Product Name | High Mast Pole |
|---|---|
| Application | Park Lighting |
| Standard | ISO |
| Gavanization standard | ASTMA 123 |
| Wind Speed | 30m/s |
| Item Name | 30m High Mast Pole |
|---|---|
| Accessories | CCTV installation |
| Section Thickness | 8mm,10mm |
| Top surface | head frame type |
| Surface Finished | hot dip galvanized |
| Product Name | 40m powder coated square High Mast Pole including all lamps for lighting |
|---|---|
| Style | galvanized |
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Height | from 20m to 50m |
| Light extension | up to 30000 ㎡ |