| öğe adı | 25.5m-29m Yüksek Direkli Direk |
|---|---|
| Aksesuarlar | Merdiven |
| Bölüm Kalınlığı | 6mm, 8mm, 10mm |
| Işık Miktarı | 30 ışık |
| Yüzey bitmiş | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| öğe adı | 25.5m-29m Yüksek Direkli Direk |
|---|---|
| Aksesuarlar | Merdiven |
| Bölüm Kalınlığı | 6mm, 8mm, 10mm |
| Işık Miktarı | 30 ışık |
| Yüzey bitmiş | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| öğe adı | 25,5m-29m Yüksek Direk Kutbu |
|---|---|
| Aksesuarlar | Merdiven |
| Bölüm Kalınlığı | 6mm, 8mm, 10mm |
| Işık miktarı | 30 ışık |
| Yüzey bitmiş | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| öğe adı | 25,5m-29m Yüksek Direk Kutbu |
|---|---|
| Aksesuarlar | Merdiven |
| Bölüm Kalınlığı | 6mm, 8mm, 10mm |
| Işık miktarı | 30 ışık |
| Yüzey bitmiş | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| öğe adı | 25,5m-29m Yüksek Direk Kutbu |
|---|---|
| Aksesuarlar | Merdiven |
| Bölüm Kalınlığı | 6mm, 8mm, 10mm |
| Işık miktarı | 30 ışık |
| Yüzey bitmiş | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Malzeme | S355JR |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2.5-10mm |
| şekil | ÇOKGEN |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |
| Ürün adı | Yüksek direk kutbu |
|---|---|
| Uygulama | Havaalanı aydınlatması |
| Galvanizleme standardı | ASTM A 123 |
| Malzeme | Q235 |
| Kaldırma Zamanı | 50 yıl |
| Item Name | 45M Height HPS High Mast Light Pole |
|---|---|
| Light Quantity | 64 lights |
| Headframe | typical headframe |
| Pole Shape | Conical |
| Surface Finished | hot dip galvanized |
| Product Name | High Mast Light |
|---|---|
| Application | Parking Lot Lighting |
| Wind Speed | 30m/s |
| Galvanization Thickness | Average 86μm |
| Thickness | 1 mm to 30 mm |
| Product Name | High Mast Pole |
|---|---|
| Application | Plaza lighting |
| Galvanization thickness | Average 86um |
| Material | Q345 |
| Lift time | 50 years |