| Ürün adı | 45m futbol stadyumu kaldırma sistemi ile yüksek direk kutup aydınlatması |
|---|---|
| Yüzey işleme | galvanizleme |
| Warrenty | 15 yıl |
| Kaldırma Zamanı | 50 yıl |
| Şekil | konik, çoklu piramidal, columniform, poli |
| Ürün adı | Kaldırma sistemi ile 25m konsol yüksek direk kutup plaza aydınlatma |
|---|---|
| Türü | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kalınlığı | 1 mm ila 30 mm arası |
| Rüzgar hızı | 160km/h |
| Şekil | konik, çoklu piramidal, columniform, poli |
| Ürün adı | 40m çokgen yüksek direk kutup spor merkezi aydınlatma vinçli |
|---|---|
| Stil | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kalınlığı | 1 mm ila 30 mm arası |
| Yükseklik | 20 m'den 50 m'ye |
| Şekil | konik, çoklu piramidal, columniform, poli |
| Product Name | 35m conical high mast pole for sports center light with lifting system |
|---|---|
| Style | hot dip mgalvanization |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 150km/h |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Welding | AWS D1.1 |
|---|---|
| material | Q345 |
| Delivery | 20-30 days |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| Marka adı | MilkyWay |
| Product Name | 30m football stadium high mast pole lighting with lifting system |
|---|---|
| Surface Treatment | galvanization |
| Warrenty | 15 years |
| Lift time | 50 years |
| Shape | conoid,multi-pyramidal,columniform,poly |
| Product Name | 35m football stadium high mast pole lighting with lifting system |
|---|---|
| Surface Treatment | galvanization |
| Warrenty | 15 years |
| Lift time | 50 years |
| Shape | conoid,multi-pyramidal,columniform,poly |
| Product Name | 25m height 8mm thickness shopping mall High Mast Pole with lifting system |
|---|---|
| Surface Treatment | galvanization |
| Warrenty | 15 years |
| Lift time | 50 years |
| Shape | conoid,multi-pyramidal,columniform,poly |
| Product Name | 35M Polygonal high mast pole sports center lighting with winch system HPS Light |
|---|---|
| Style | hot dip galvanization |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Height | from 20m to 50m |
| Shape | conoid,multi-pyramidal,columniform,poly |
| Product Name | 25m height 8mm thickness shopping mall High Mast Pole with lifting system |
|---|---|
| Surface Treatment | galvanization |
| Warrenty | 15 years |
| Lift time | 50 years |
| Shape | conoid,multi-pyramidal,columniform,poly |