| Product Name | 30m outdoor lighting galvanized high mast light pole for football stadium |
|---|---|
| Surface Treatment | galvanization |
| Wind speed | 30m/s |
| Wall thickness | 6mm |
| Shape | polygonal |
| Ürün adı | Futbol stadyumu için 30m dış aydınlatma galvanizli yüksek direk ışık direği |
|---|---|
| Yüzey işleme | galvanizleme |
| Rüzgar hızı | 30 m / s |
| Duvar kalınlığı | 6 mm |
| Şekil | çok köşeli |
| Ürün adı | Çelik boru şeklindeki kutup |
|---|---|
| Kaynak standart | AWSD 1.1 |
| Malzeme | Q345 |
| Duvar kalınlığı | 3mm |
| Garanti | 15 yıl |
| Ürün adı | Yüksek direk kutbu |
|---|---|
| Uygulama | Havaalanı aydınlatması |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme toz boyama |
| Malzeme | Q345 |
| Colar | Herhangi bir |
| Product Name | high mast light pole |
|---|---|
| Surface Treatment | galvanization |
| warrenty | 15 years |
| Shape | conoid,multi-pyramidal |
| welding standard | AWS D1.1 |
| Welding | AWS D1.1 |
|---|---|
| material | Q345 |
| Delivery | 20-30 days |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| Marka adı | MilkyWay |
| Ürün adı | Çelik boru şeklindeki kutup |
|---|---|
| Kaynak standart | AWSD 1.1 |
| Malzeme | Q345 |
| Duvar kalınlığı | 3mm |
| Garanti | 15 yıl |
| Yükseklik | 15m |
|---|---|
| güç | 10-550kv |
| Market | Bangladeş |
| Kalınlık | 4 mm / 5 mm |
| Malzeme | GR65 sarılık gücü en az 460mpa |
| Yükseklik | 11 dakika |
|---|---|
| Kalınlığı | 1-30mm |
| Tasarım | 8. derece depreme karşı |
| Renk | Beyaz gümüş |
| Kaynak | AWS D1.1 |
| Item Name | 30m High Mast Pole |
|---|---|
| Accessories | CCTV installation |
| Section Thickness | 8mm,10mm |
| Top surface | head frame type |
| Surface Finished | hot dip galvanized |