| Türü | Yüksek Kaliteli Konik Galvanizli Güç İletim Elektrik Çelik Tubular Kule direği |
|---|---|
| Kaynak | AWS D1.1 |
| Galvanizleme Standardı | ASTM A123 |
| Renk | herhangi |
| Sertifika | ISO 9001 |
| Türü | 132kv güç elektrik direği çokgen kule galvanizli çelik elektrik direği |
|---|---|
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Direğin tasarımı | 8 derece deprem karşısında |
| Dimenstion'un Torelance'ı | -% 2 |
| Product Name | Single Circuit 69kv Galvanized Steel Tubular Pole with 200mm Length Bitumen |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 25FT-70FT |
| Voltage | 69kv |
| Treatment | Bitumen |
| Product Name | Double Circuit 115kv Galvanized Steel Tubular Pole 300mm Length Bitumen |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 25FT-70FT |
| Voltage | 69kv |
| Treatment | Bitumen |
| Ürün adı | Galvanizli Elektrik Direği |
|---|---|
| Başvuru | Elektrik Güç Dağıtımı |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| duvar kalınlığı | 1-36 mm |
| garanti süresi | 15 yıl |
| Ürün Adı | 35FT 40Ft Sıcak Daldırma Galvanizli güç dağıtım direği fiyat elektrikli çelik direk |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik Güç Dağıtımı |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| duvar kalınlığı | 1-36mm |
| garanti süresi | 15 yıl |
| Yüzey işlemi | Sıcak Daldırma Galvanizli |
|---|---|
| Türü | düz direk, çekme direği, dönüş direği |
| Kalınlığı | 1 mm ila 30 mm |
| Güç | 10kv~550kv |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Shape | conoid ,multi-pyramidal,columniform,polygonal or conical |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolance of dimenstion | +-2% |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| stil | Sıcak Daldırma Galvanizli |
|---|---|
| Tip | düz direk, çekme direği, dönüş direği |
| Güç | 10kv~550kv |
| boyut toleransı | +-2% |
| Şekil | konoid, çok piramidal, sütun şeklinde, çokgen veya konik |
| Adı | İletim Hattı İçin Çapraz Kollu 16 M Elektrik Çelik Boru Direği |
|---|---|
| Tasarım | Çapraz Kollu 16 M Elektrikli Çelik Boru Direği |
| Yükseklik | 16M |
| Thickenss | 4 mm |
| Tasarım yükü | 1280KG |