| Özellik | 35ft |
|---|---|
| Başvuru | elektrik güç iletimi |
| yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kalınlık | 1-30 mm |
| koruyucu seviye | IP65 |
| Özellik | 20-90ft |
|---|---|
| Uygulama | elektrik enerjisi iletimi |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kalınlık | 1-30mm |
| Koruma Seviyesi | IP65 |
| Şekil | Konoid, Çok piramidal, Koloniform, poligonal veya konik |
|---|---|
| Tip | düz direk, çekme direği, dönüş direği |
| Güç | 10kv~550kv |
| boyut toleransı | +-2% |
| Yüzey İşlem | sıcak daldırma galvanizleme |
| Malzeme | S355JR |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2.5-10mm |
| şekil | ÇOKGEN |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |
| Malzeme | S355JR |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2.5-10mm |
| şekil | ÇOKGEN |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |
| Malzeme | Q355 GR50 GR65 |
|---|---|
| Tasarım | 8. derece depreme karşı |
| Yükseklik | 25-40m |
| kalınlaşmak | 1-30mm |
| Rüzgar hızı | 160km/s |
| Yükseklik | 15m |
|---|---|
| güç | 10-550kv |
| Market | Bangladeş |
| Kalınlık | 4 mm / 5 mm |
| Malzeme | GR65 sarılık gücü en az 460mpa |
| Malzeme | GR65 |
|---|---|
| orijin | Yixing Jiangsu |
| Kaynak | AWS D1.1 |
| Gerilim | 220KV-550KV |
| Şekil | YUVARLAK, ÇOKGEN |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Surface treatment | Hot dip galvanization |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolance of dimenstion | +-2% |
| Shape | conoid ,multi-pyramidal,columniform,polygonal or conical |