| Ürün adı | Galvanizli Çelik Direk |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| Tasarım | Özelleştirilmiş |
| Yüzey tedavisi | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Malzeme | akma dayanımı en az 345mpa 460mpa |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 35 milyon / sn |
| Yerin Kökeni | YIXING |
| tip | defin |
| Yüzey İşlemleri | sıcak daldırma galvanizleme |
| Şekil | konik, çok piramitli, koliform, çokgen veya konik |
|---|---|
| Türü | düz kutup, gerilme kutbu, kutup açmak |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Boyut Toleransı | % 2 |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Şekil | konoid, çoklu piramidal, koloniform, poligonal veya konik |
|---|---|
| Türü | düz kutup, çekme direği, kutup açmak |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Dimenstionun Tezi | % 2 |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
| Style | galvanization |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torlance of the dimenstion | +-2% |
| Wind Speed | 160km/h |
| MALZEME | Q345 |
|---|---|
| BAŞVURU | GÜÇ İLETİMİ |
| RENK | ÖZELLEŞTİRİLMİŞ |
| BOY UZUNLUĞU | 9m |
| YÜZEY İŞLEMİ | SICAK DALDIRMA GALVANİZLEME |
| Türü | 33kv iletim hattı çelik kutup kulesi için 18m çelik yardımcı kutup güç hattı direği |
|---|---|
| İçin uygun | elektrik dağıtım |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kutup tasarımı | 8 dereceli depreme karşı |
| Dimenstionun gözenekliliği | -% 2 |
| type | 33kv transmission line Electrical Power Pole for steel pole tower |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| Cerrahi Tedavi | galvaniz ve bitüm |
|---|---|
| Türü | düz kutup, çekme direği, kutup açmak |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Dimenstion toleransı | % 2 |
| Şekil | konoid, çoklu piramidal, koloniform , poligonal veya konik |