| Adı | İletim Hattı İçin Çapraz Kollu 16 M Elektrik Çelik Boru Direği |
|---|---|
| Tasarım | Çapraz Kollu 16 M Elektrikli Çelik Boru Direği |
| Yükseklik | 16M |
| Thickenss | 4 mm |
| Tasarım yükü | 1280KG |
| Plant Depth | 2.3m Underground |
|---|---|
| Topdiameter | 60 Mm |
| Minimum Yield Strength | 460 Mpa |
| Wind Resistance | 3-500km/h |
| Tolerance Of Dimenstion | +-2% |
| Treatment | Bitumen |
|---|---|
| Pole Shape | Conical,Round,Octagonal |
| Wind Resistance | 3-500km/h |
| Color | Silver |
| Warrently | 15YEARS |
| Shape | conoid ,multi-pyramidal,columniform,polygonal or conical |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolance of dimenstion | +-2% |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Shape | conoid ,multi-pyramidal,columniform,polygonal or conical |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolance of dimenstion | +-2% |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Malzeme | akma gücü 345mpa'dan az değil |
|---|---|
| Yüzey | galvanization.average kaplama en az 80um |
| Ömür | 50 yıl |
| boyut toleransı | +- %2 |
| Kutup tasarımı | 8 dereceli depreme karşı |
| yerin kökeni | Jiangsu Wuxi |
|---|---|
| Malzeme | Q345 Q235 GR65 |
| Renk | Gümrük taleplerine göre |
| Yükseklik | 10m 15m 20m 25m 30m |
| Şekil | yuvarlak, sekizgen, çokgen |
| Adı | 69kv güç dağıtım iletim hattı için sekizgen Alçak gerilim 69KV 20FT-90FT Çelik Boru Direk |
|---|---|
| Yükseklik | 20-90FT 69KV |
| Thickenss | 2,5 mm-10 mm |
| Tasarım yükü | 500-2000kg |
| Bağlantı noktası | her zaman Şangay |
| Welding | AWS D1.1 |
|---|---|
| Accessories | Climb,earth Rod,insulators |
| Weight | 75 Kg |
| Type | Galvanization |
| Warrenty | 30 Years |
| Mounted Type | Burial |
|---|---|
| Material | Galvanized Steel |
| Warrenty | 30 Years |
| Product Function | Transmission Line |
| Galvanization Standard | ASTM A123 |