| Item Name | 20m High Mast Pole |
|---|---|
| Accessories | rasing system |
| Lifting weight | 100kg-300kg |
| Top surface | head frame type |
| Surface Finished | Powder Coating |
| Ürün Adı | tek kutuplu kule |
|---|---|
| Uygulama | İletişim Dağılımı |
| Bölüm | Üç Bölüm |
| Yükseklik | 15m ila 65m |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 / BS EN 1011-1, BS EN 1011-2 |
| Değerlendirilmiş Akım | 220kV |
|---|---|
| Nominal Voltaj | 10kv-138kv |
| Montaj yüksekliği | 14m |
| Şekil | Yuvarlak konik; Sekizgen konik; Düz kare; Tübüler basamaklı; Çokgen |
| Kaynak Standardı | AWS D.1.1 |
| Yükseklik | 20-40m |
|---|---|
| Kalınlığı | 1-30mm |
| Tasarım | 8. derece depreme karşı |
| Renk | Beyaz gümüş |
| Kaynak | AWS D1.1 |
| Yükseklik | 20-40m |
|---|---|
| Kalınlığı | 1-30mm |
| Tasarım | 8. derece depreme karşı |
| Renk | Beyaz gümüş |
| Kaynak | AWS D1.1 |
| Malzeme | S355JR |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2.5-10mm |
| şekil | ÇOKGEN |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |
| Yüzey işleme | Galvanizli Yüzey İşlem |
|---|---|
| tip | düz kutup, çekme direği, dönüş direği |
| güç | 10kV ~ 550kv |
| Dimenstion Toleransı | ± 2% |
| şekil | conoid, çoklu piramidal, sütun biçiminde , çokgen veya konik |
| Height | 20-40m |
|---|---|
| Thickness | 1-30mm |
| Design | against 8 grade of earthquake |
| Color | white ,silver |
| Welding | AWS D1.1 |
| Product Name | Mono Pole Tower |
|---|---|
| Height | 60feet to 80feet |
| Footprint | 18-72 inches |
| Types of Base | Poured concrete, Rock bolt, Pile |
| Welding standard | AWS D 1.1 /BS EN 1011-1,BS EN 1011-2 |