| Adı | Gr 65 11.9m 33kv İletim Hattı Direkleri Enerji Nakil Direkleri Tepegöz Projesi İçin Boru Direk |
|---|---|
| Tasarım | GR65 11.9m |
| Yükseklik | 11.9 |
| Thickenss | 3-20mm |
| Tasarım yükü | müşterilerin gereksinimi |
| Ürün adı | Güç İletim Hattı için 10KV ~ 500KV HDG Elektrikli Çelik Boru Direk |
|---|---|
| tasarım | Müşteri tasarımı |
| Yükseklik | 12m |
| Voltaj | 10KV ~ 500KV |
| Tedavi | galvanizleme |
| Yükseklik | 14,5m |
|---|---|
| Kutup Şekli | Sekizgen |
| Kalınlık | 2,75 mm |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| Yüzey tedavisi | Galvanizasyon Bitüm |
| Türü | düz kutup, gerilme kutbu, kutup açmak |
|---|---|
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Direğin tasarımı | 8 derece deprem karşısında |
| Dimenstion'un Torelance'ı | -% 2 |
| Türü | düz kutup, çekme direği, kutup açmak |
|---|---|
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kutup tasarımı | 8 dereceli depreme karşı |
| Dimenstionun göz yaşı | -% 2 |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30 m / s |
| Kalınlığı | 1mm'den 30mm'ye |
| Kaynak standart | AWS D1.1 |
| Tolerans | /% 2 |
| boyut toleransı | +- %2 |
|---|---|
| Rüzgar direnci | 3-500km/s |
| Malzeme | GR50 GR65 S500 S355 |
| Yükseklik | 9M 11M 12M 14M Yüksek Gerilim Düşük Fiyat Elektrik Çelik Enerji Direği |
| kaynak | Kaynak, uluslararası kaynak standardı CWB ile onaylar |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Standard | ASTM A 123 |
| Power | 10kv~550kv |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30m / s |
| Kalınlığı | 1mm ila 30mm |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |
| Tolerans | /% 2 |
| özellik | 1-50m |
|---|---|
| Uygulama | elektrik güç iletimi |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kalınlık | 1-30mm |
| Koruma seviyesi | IP65 |