| Tarzı | çokgen direk |
|---|---|
| boyut Torlansı | +-2% |
| Kalınlığı | 4mm |
| Rüzgar hızı | 160km/s |
| İçin uygun | elektrik dağıtım hattı |
| Ürün adı | Çelik Direk |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| Tasarım | Özelleştirilmiş |
| Yüzey tedavisi | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30 m / s |
| Kalınlığı | 1mm'den 30mm'ye |
| Kaynak standart | AWS D1.1 |
| Tolerans | /% 2 |
| Tarzı | çokgen direk |
|---|---|
| boyut Torlansı | +-2% |
| Kalınlığı | 4mm |
| Rüzgar hızı | 160km/s |
| İçin uygun | elektrik dağıtım hattı |
| özellik | 35FT NEA |
|---|---|
| Uygulama | elektrik güç iletimi |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kalınlık | 1-30mm |
| Koruma seviyesi | IP65 |
| Malzeme | Q235 Q345 GR50 GR65 |
|---|---|
| Sertifika | ISO BV |
| Yükseklik | 25ft 30ft 35ft |
| Rüzgar hızı | 160km/s |
| Kalınlık | 4mm |
| Özellik | 1-50M |
|---|---|
| Uygulama | elektrik enerjisi iletimi |
| Yüzey Tedavisi | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kalınlığı | 1-30mm |
| Koruma Seviyesi | IP65 |
| Ürün Adı | tek kutuplu kule |
|---|---|
| Uygulama | İletişim Dağılımı |
| Bölüm | Üç Bölüm |
| Yükseklik | 15m ila 65m |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 / BS EN 1011-1, BS EN 1011-2 |
| Malzeme | 14m 500 Dan Elektrik Şanzıman Çeliği |
|---|---|
| Montaj yüksekliği | 14m |
| Şekil | Yuvarlak konik; Sekizgen konik; Düz kare; Tübüler basamaklı; Çokgen |
| Parantez | Müşteri gereksinimine göre tek veya çift parantez |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| özellik | 40ft |
|---|---|
| Uygulama | elektrik güç iletimi |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kalınlık | 1-30mm |
| Koruma seviyesi | IP65 |