| Adı | 45-100FT Filipinler NGCP Elektrik Galvanizli Çelik Kutup 2000kg Tasarım Yükü |
|---|---|
| Tasarım | bir bölüm |
| Yükseklik | 45-100ft |
| Thickenss | 3-20mm |
| Tasarım yükü | 2000kg |
| Product Name | Galvanized Electrical Power Pole |
|---|---|
| Application | Electrical Power Distribution |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Wall thickness | 1-36mm |
| Waranty time | 15 years |
| Ürün Adı | 110kv 25m |
|---|---|
| Tasarım | Müşteri Tasarımı |
| Yükseklik | 7m-30m |
| Voltaj | 132KV |
| Tedavi | Zift |
| Ürün adı | Galvanizli Elektrik Direği |
|---|---|
| Başvuru | Elektrik Güç Dağıtımı |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Duvar kalınlığı | 1-36 mm |
| garanti süresi | 15 yıl |
| Özellik | 20-90ft |
|---|---|
| Uygulama | elektrik enerjisi iletimi |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kalınlık | 1-30mm |
| Koruma Seviyesi | IP65 |
| Malzeme | Q345 |
|---|---|
| Kalınlığı | 2.75mm'dir |
| Kaynak | AWS D1.1 |
| Standart | NEA |
| Warrenty | 5 yıl |
| tip | Bitüm Arıtma ile Metal Sekizgen Şekil Elektrik Çelik Güç Direği Parçaları |
|---|---|
| renk | herhangi |
| sertifika | ISO 9001 |
| ömür | 50 yıl |
| garanti | 15 yıl |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Yüzey Tedavisi | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Suit for | electricity distribution |
| Uygulama | Otoban |
|---|---|
| Aydınlatma armatürünün optik montajı | IP65 |
| Lamba gücü | 20-400w |
| cerfication | ISO9001: 2015 |
| Warrenty | 15 yıl |
| Güç | 10kv~550kv |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 160km/sa, 30m/s |
| kalınlık | 1 mm'den 30 mm'ye |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Hata payı | +/-2% |