| Ürün Adı | galvanizli çelik boru direği |
|---|---|
| Tasarım | Müşteri Tasarımı |
| Yükseklik | 25ft-70ft |
| Voltaj | 132KV |
| Tedavi | Zift |
| Ürün adı | galvanizli çelik güç direği |
|---|---|
| Başvuru | Güç hattı |
| Kalınlık | 1 mm ila 36 mm |
| boyut toleransı | +-2% |
| Yaşam süresi | 50 yıl |
| Malzeme | Q234 Q345 Q460 |
|---|---|
| Başvuru | Güç iletimi |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Yükseklik | 10-100m |
| Yüzey İşlem | sıcak daldırma galvanizleme |
| Product Name | Galvanized Steel Tubular Pole |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 25ft-70ft |
| Voltage | 132kv |
| Treatment | Bitumen |
| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Line |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Tolerance of the dimension | +-2% |
| Life time | 50 years |
| güç | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30m / s |
| Kalınlık | 1mm ila 30mm |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |
| Hata payı | +/-% 2 |
| Ürün Adı | Teleskop Boyama direği Güç dağıtım Konik elektrikli çelik direği Dağıtım için |
|---|---|
| Sertifika | ISO9001 |
| Garanti Süresi | 15 yıl |
| Dayanıklılık | +/-2% |
| Malzeme | Alaşımlı çelik |
| boyut toleransı | +- %2 |
|---|---|
| Rüzgar direnci | 3-500km/s |
| Malzeme | S355 |
| Yükseklik | 11 dakika |
| kaynak | Kaynak, uluslararası kaynak standardı CWB ile onaylar |
| şekil | conoid, çoklu piramidal, sütun biçiminde, çokgen veya konik |
|---|---|
| tip | düz kutup, çekme direği, dönüş direği |
| güç | 10kV ~ 550kv |
| Dimenstion Toleransı | ± 2% |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| MALZEME | Q234 Q345 Q460 |
|---|---|
| UYGULAMA | GÜÇ İLETİMİ |
| RENK | ÖZELLEŞTİRİLMİŞ |
| YÜKSEKLİK | 25-40ft |
| YÜZEY İŞLEM | SICAK DALDIRMA GALVANİZLEME |