| Malzeme | S355JR |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2.5-10mm |
| şekil | ÇOKGEN |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Malzeme | 9m 10m 650dan 800dan 1000dan Fildişi Sahili Geleneksel Çelik Direkler |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 35m / sn |
| yerin kökeni | Yixing |
| galvaniz standardı | ASTM A123 |
| Kaynak | AWS D1.1 |
| Malzeme | Q235 Q345 Q460 |
|---|---|
| Renk | özelleştirilmiş |
| Liman | ŞANGAY HER ZAMAN |
| Ömür | 50 yıl |
| Yükseklik | 10-80FT |
| Malzeme | Fildişi Sahili 200dan 650dan 1000dan İletim için Geleneksel Çelik Sütun |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 35m / sn |
| yerin kökeni | Yixing |
| galvaniz standardı | ASTM A123 |
| Kaynak | AWS D1.1 |
| Ürün Adı | Galvanizli elektrik direği, Q235 çelik 6m,10m,12m,15m 20m elektrik iletim güç direği |
|---|---|
| Yükseklik | 10m |
| Sertifika | ISO 9001 |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Dayanıklılık | +/-2% |
| Değerlendirilmiş Akım | 3150 bir |
|---|---|
| Nominal Voltaj | 110kV |
| Boyut | 15 |
| Malzeme | Q235 Q345 Verim Mukavemeti 235/345MPA'dan az değil |
| Yüzey tedavisi | Sıcak Kalça Galvanizasyonu |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Standard | ASTM A 123 |
| Power | 10kv~550kv |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Product Name | 10kV hot dip galvanized electric power transmission line tubular steel pole |
|---|---|
| certificate | ISO9001 |
| warranty time | 15 years |
| tolerance | +/-2% |
| material | Alloy steel |
| güç | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30m / s |
| Kalınlık | 1mm ila 30mm |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |
| Hata payı | +/-% 2 |