| Product Name | 1.1 Safety Factor |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 7m-30m |
| Voltage | 132kv |
| Treatment | Bitumen |
| Ürün adı | 11.8M Elektrik Direği |
|---|---|
| Tasarım | Müşteri tasarım |
| Yükseklik | 11.8m |
| Gerilim | 132kV |
| Tedavi | bitüm |
| Ürün adı | 11.8M Elektrik Direği |
|---|---|
| Tasarım | Müşteri tasarım |
| Yükseklik | 11.8m |
| Gerilim | 132kV |
| Tedavi | bitüm |
| Tolerance Of Dimension | +- 2% |
|---|---|
| Mounted Type | Burial |
| Plant Depth | 1.8m Or 2.3m Underground |
| Weight | 120 Kg |
| Protective Level | IP65 |
| Adı | Tek Devre 69kv Galvanizli Çelik Ticari Işık Direkleri 400mm Uzunluk Bitüm |
|---|---|
| Yükseklik | Bugün |
| Thickenss | 4mm 5mm |
| Tasarım yükü | 500-2000kg |
| Bağlantı noktası | her zaman Şangay |
| Shape | conoid ,multi-pyramidal,columniform,polygonal or conical |
|---|---|
| Joint of the poles | insert mode, innerflange mode, face to face joint mode |
| Suit For | electricity distribution |
| Safety Factor | 1.0-2.0 |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Shape | conoid ,multi-pyramidal,columniform,polygonal or conical |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolance of dimenstion | +-2% |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Malzeme | S355JR |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2.5-10mm |
| şekil | ÇOKGEN |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |
| Kg cinsinden Tasarım Yükü | 300~1000 kg, üst direkten 50cm uzaklıkta uygulanır. |
|---|---|
| Yüzey tedavisi | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Güç | 10kv~550kv |
| boyut Torlansı | +- %2 |
| Uygun olmak | elektrik dağıtımı |
| Malzeme | akma dayanımı en az 345mpa |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2.5-10mm |
| şekil | ÇOKGEN |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |