| Malzeme | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 35m/s |
| yerin kökeni | Yixing |
| Tip | defin |
| Yüzey İşleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Style | galvanization |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Design load in kg | 300~ 1000 Kg appliced to 50cm from the to pole |
| Power | 10 KV ~550 KV |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Standard | ASTM A 123 |
| Power | 10kv~550kv |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 7m-30m |
| Voltage | 10kv,33kv,69kv,110kv,132kv,220kv,400kv |
| Treatment | Bitumen |
| Ürün adı | 10kV sıcak daldırma galvanizli elektrik iletim hattı tübüler çelik direk |
|---|---|
| sertifika | ISO9001 |
| Garanti süresi | 15 yıl |
| Hata payı | +/-% 2 |
| Malzeme | Alaşımlı çelik |
| Adı | Malezya 15m 510kg 3.8mm kalınlığında elektrikli çelik direk FRP |
|---|---|
| Tasarım | Malezya 15m 510kg 3.8mm kalınlığında elektrikli çelik direk FRP |
| Yükseklik | 15m |
| Thickenss | 3.8mm |
| Tasarım yükü | 510KG |
| Adı | Malezya standart 15m elektrik sütun çelik direk FRP ve işaretler |
|---|---|
| Tasarım | 15m 510kg 2 bölüm |
| Yükseklik | 15m |
| Thickenss | 7.2mm |
| Tasarım yükü | 510KG |
| Kaynak Standardı | AWS ( Amerikan Kaynak Derneği ) D 1.1 |
|---|---|
| Hata payı | +/-2% |
| Ürün adı | Yüksek kalite ve rekabetçi fiyat galvanizli çelik elektrik direği 12M yüksek Q345 15yuears |
| Malzeme | Yüksek mukavemetli düşük alaşımlı yapı çelikleri S355 Q345 |
| Ankraj cıvataları | Özelleştirme Mevcut |
| Malzeme | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 35m/s |
| yerin kökeni | Yixing |
| Tip | defin |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Türü | 132kv güç yardımcı direkleri poligonal kule galvanizli çelik elektrik direği |
|---|---|
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kutup tasarımı | 8 dereceli depreme karşı |
| Dimenstionun göz yaşı | -% 2 |