| Malzeme | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 35m/s |
| yerin kökeni | Yixing |
| Tip | defin |
| Yüzey İşleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Type | 132kv power utility poles polygonal tower galvanized steel electric pole |
|---|---|
| Suit for | electriccity distribution |
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Türü | 132kv güç şebeke direkleri poligonal kule galvanizli çelik elektrik direği |
|---|---|
| İçin uygun | elektrik dağıtım |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kutup tasarımı | 8 dereceli depreme karşı |
| Dimenstionun gözenekliliği | -% 2 |
| MALZEME | Q234 Q345 Q460 |
|---|---|
| UYGULAMA | GÜÇ İLETİMİ |
| RENK | ÖZELLEŞTİRİLMİŞ |
| BOY UZUNLUĞU | 25-40ft |
| YÜZEY İŞLEM | SICAK DALDIRMA GALVANİZLEME |
| Tip | 132kv elektrik direkleri poligonal kule galvanizli çelik elektrik direği |
|---|---|
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Yüzey İşlem | Sıcak Daldırma Galvanizli |
| Kutup tasarımı | 8 dereceli depreme karşı |
| boyut toleransı | +- %2 |
| Power | 69KV |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Ürün adı | Bitümlü Galvanizli Elektrik İletim Çelik Direk |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik Güç Dağıtımı |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| duvar kalınlığı | 1-36mm |
| Garanti süresi | 15 yıl |
| MALZEME | Q234 Q345 Q460 |
|---|---|
| UYGULAMA | GÜÇ İLETİMİ |
| RENK | ÖZELLEŞTİRİLMİŞ |
| YÜKSEKLİK | 25-40ft |
| YÜZEY İŞLEM | SICAK DALDIRMA GALVANİZLEME |
| Product Name | Single Circuit 69kv Galvanized Steel Tubular Pole with 200mm Length Bitumen |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 25FT-70FT |
| Voltage | 69kv |
| Treatment | Bitumen |
| Product Name | Single Circuit 69kv Galvanized Steel Tubular Pole with 200mm Length Bitumen |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 25FT-70FT |
| Voltage | 69kv |
| Treatment | Bitumen |