| Sosyal Yardım Türü | Tek veya çift sosyal yardım |
|---|---|
| Atlı tip | Flanşlı veya flanşsız |
| Işık Gücü | 30w - 60w arası LED ışık |
| Malzeme | Q345, Q235, GR50 |
| Yüzey işleme | galvaniz ve toz boya |
| Product Name | Galvanized Steel Poles |
|---|---|
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Material | Q345 |
| Lift time | 15 years |
| Corrosion | anti-corrosion |
| Yükseklik | 6m'den 15m'ye |
|---|---|
| stil | sıcak daldırma galvanizli |
| Standart | ISO9001 |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |
| Hata payı | +/-% 2 |
| Adı | 45FT 3mm Filipinler NEA standart elektrik galvanizli kutup çelik direk |
|---|---|
| Tasarım | iki bölüm |
| Yükseklik | 45FT |
| Thickenss | 3mm |
| Tasarım yükü | 500kg |
| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Line |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Tolerance of the dimension | +-2% |
| Life time | 50 years |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Suit For | electricity distribution |
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Standard | ISO 9001 |
| Product Name | 3mm Thickness NGCP Galvanized Steel Pole For Electricity Distribution |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Wind Speed | 160KM/H |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Design | Customized |
| Material | Q235 |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Wind Speed | 160KM/H |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Material | Q235 |
| Warranty | 15 years |
| Product Name | Galvanized Steel Poles |
|---|---|
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Material | Q235 |
| Height | 3-15m |
| Warranty | 15 years |