| öğe adı | 1000M HPS lamba ile 30M Yüksek Mast Işıklı Taşkın Işık Kutusu LED |
|---|---|
| Malzeme | Çelik, Q235, Q345, Gr65 |
| Yükseklik | 20 m ila 50 m |
| Türü | Merdiven veya Kaldırma Sistemi |
| Yüzey bitmiş | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Item Name | 35M HDG 400W HPS High Mast Pole Tower Octagonal Shape with Metal Hallide Lighting |
|---|---|
| Material | Steel,Q235,Q345,Gr65 |
| Height | 20m to 50m |
| Type | Ladder or Lifting system |
| Surface Finished | hot dip galvanized |
| boyut toleransı | +- %2 |
|---|---|
| Rüzgar direnci | 3-500km/s |
| Malzeme | GR50 GR65 S500 S355 |
| Yükseklik | 80ft 90ft 1400kg |
| kaynak | Kaynak, uluslararası kaynak standardı CWB ile onaylar |
| Application | construction ,industry |
|---|---|
| Length | customized |
| Shipment | Container or as your request |
| Package | as your request |
| Sales Model | Factory direct sale |
| Product Name | High Mast Light |
|---|---|
| Application | Parking Lot Lighting |
| Wind Speed | 30m/s |
| Galvanization Thickness | Average 86μm |
| Thickness | 1 mm to 30 mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
|---|---|
| Style | galvanized |
| Suit for | electricity distribution |
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Power | 10kv~550kv |