| Adı | 69KV 45FT 2 segment Filipinler NEA standart elektrik galvanizli kutup çelik direk |
|---|---|
| Tasarım | iki bölüm |
| Yükseklik | 45FT |
| Thickenss | 3mm |
| Tasarım yükü | 500kg |
| Adı | 12m Africa undility direkleri, 3 kollu kol ile galvanizli çelik direkleri |
|---|---|
| Tasarım | 12m Afrika dengesizlik direkleri |
| Yükseklik | 12m |
| Thickenss | 3mm |
| Tasarım yükü | 150 250 450 500kg |
| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Product Name | Electric Galvanized steel Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| Adı | 9,75 m - 3 mm kalınlığında 9m 10m Afrika galvanizli çelik direk |
|---|---|
| Tasarım | 9,75 m - 3 mm kalınlığında 9m 10m Afrika galvanizli çelik direk |
| Yükseklik | 9m 10m |
| Thickenss | 2,75-4 |
| Tasarım yükü | 200 400 650 800dan |
| Adı | 12m 500DAN 1000DAN 1600DAN ASTM A123 Galvanizli Çelik Direk, Ticari Direkler |
|---|---|
| Tasarım | 12m 500DAN 1000DAN 1600DAN ASTM A123 Galvanizli Çelik Direk |
| Yükseklik | 12m 500DAN 1000DAN 1600DAN |
| Thickenss | 3mm 4mm 5mm |
| Tasarım yükü | 500DAN 1000DAN 1600DAN |
| Outreach Type | Single or double outreach |
|---|---|
| Mounted Type | By flange or without flange |
| Light Wattage | 30w to 60w LED light |
| Material | Q345,Q235,GR50 |
| Surface Treatment | galvanization and powder coating |
| Adı | Tek Devre 69kv Galvanizli Çelik Ticari Işık Direkleri 400mm Uzunluk Bitüm |
|---|---|
| Yükseklik | 20-100ft |
| Thickenss | 2,5 mm 3 mm 4 mm 5 mm |
| Tasarım yükü | 500-2000kg |
| Bağlantı noktası | her zaman Şangay |
| Adı | Tek Devre 69kv Galvanizli Çelik Ticari Işık Direkleri 400mm Uzunluk Bitüm |
|---|---|
| Yükseklik | 20-100ft |
| Thickenss | 2,5 mm 3 mm 4 mm 5 mm |
| Tasarım yükü | 500-2000kg |
| Bağlantı noktası |
|
| Outreach Type | Single or double outreach |
|---|---|
| Mounted Type | By flange or without flange |
| Light Wattage | 30w to 60w LED light |
| Material | Q345,Q235,GR50 |
| Surface Treatment | galvanization and powder coating |