| Ürün adı | Galvanizli Çelik Elektrik Direği |
|---|---|
| Uygulama | Güç hattı |
| kalınlık | 1 mm ila 36 mm |
| Boyut toleransı | +-2% |
| Ömür | 50 yıl |
| Name | 132 KV transmission poels Hot Dip Galvanized Steel Utility Pole With Cross Arms |
|---|---|
| Thickness | 3mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Standard | ISO |
| Torlance | +- 2% |
| Model numarası | elektrikli çelik direk |
|---|---|
| Malzeme | Q345, Q235.GR65 |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz (ASTM A123) |
| Bileşen uzunluğu | -25mm ila 75mm |
| Anma gerilimi | 69kV-550KV |
| Malzeme | akma dayanımı en az 345mpa 460mpa |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 35 milyon / sn |
| Yerin Kökeni | YIXING |
| tip | defin |
| Yüzey İşlemleri | sıcak daldırma galvanizleme |
| Malzeme | Q345 |
|---|---|
| Uzunluk | 45FT |
| Kalınlık | 3mm |
| Rüzgar hızı | 30 milyon/sn |
| Aydınlatma armatürünün optik montajı | IP65 |
| Adı | 9,4m 11,6m 13,8m 693,23daN elektrikli çelik direk fabrika çıkış fiyatı |
|---|---|
| Tasarım | 9.4m 11.6m 13.8m 693.23daN |
| Yükseklik | 9,4m 11,6m 13,8m |
| Thickenss | 3mm |
| Tasarım yükü | 693dan |
| Outreach Type | Single or double outreach |
|---|---|
| Mounted Type | By flange or without flange |
| Light Wattage | 30w to 60w LED light |
| Material | Q345,Q235,GR50 |
| Surface Treatment | galvanization and powder coating |
| Pole section | Single section |
|---|---|
| Painting color | Black and white color |
| Light Wattage | 30w to 60w LED light |
| Arm Type | one or two arms |
| Surface Treatment | galvanization and powder coating |
| Adı | 10m-200dan 12m-200dan Togo elektrikli çelik direk fabrika çıkış fiyatı |
|---|---|
| Tasarım | 10m-200dan 12m-200dan Togo |
| Yükseklik | 10m 12m |
| Thickenss | 3mm |
| Tasarım yükü | 200dan |
| MALZEME | Q345 |
|---|---|
| BAŞVURU | GÜÇ İLETİMİ |
| RENK | ÖZELLEŞTİRİLMİŞ |
| BOY UZUNLUĞU | 9m |
| YÜZEY İŞLEMİ | SICAK DALDIRMA GALVANİZLEME |