| Kalınlık | 1mm ila 30mm |
|---|---|
| şekil | Konoid, Çok piramidal, Koloniform, poligonal veya konik |
| güç | 10kV ~ 550kv |
| İçin uygun | Elektrik dağıtımı |
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30m / s |
| Malzeme | Q345 |
|---|---|
| Kalınlık | 5mm |
| Yükseklik | 10 milyon |
| Kaynak | AWS D1.1 |
| tedavi yüzeyi | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Ürün adı | Çelik Boru Direk |
|---|---|
| Kaynak standardı | AWSD 1.1 |
| Malzeme | Q235 |
| Flanş boyutu | 450mm |
| duvar kalınlığı | 3mm |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Türü | düz kutup, gerilme kutbu, kutup açmak |
|---|---|
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Şekil | konik, çok piramitli, koliform, çokgen veya konik |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |
| Tolerans | /% 2 |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Power | 10kv~550kv |
| Standard | ISO9001 |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Suit For | electricity distribution |
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Standard | ISO 9001 |
| Ürün adı | Galvanizli Çelik Direk |
|---|---|
| Güç kaynağı | Güneş / AC |
| Kaynak standardı | AWS D 1.1 |
| Malzeme | Q235 Q345 |
| Ankraj cıvataları | M12 |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Power Supply | Solar/AC |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Material | Q235 Q345 |
| Anchor bolts | M12 |
| Adı | 35FT 3mm Filipinler NEA standart elektrikli çelik kutup facrory fiyat |
|---|---|
| Tasarım | bir bölüm |
| Yükseklik | 35FT |
| Thickenss | 3mm |
| Tasarım yükü | 500kg |