| Thickness of Galvanizing | 60-80microns |
|---|---|
| Painting color | Black and white color |
| Light Wattage | 30w to 120w |
| Arm Type | single arm and double arms |
| Surface Treatment | galvanization and powder coating |
| Arm | Cross Arm |
|---|---|
| Mounted Type | Burial or Flange |
| Load Weight | Customized |
| Material | Q345,Q235,GR50 |
| Surface Treatment | galvanization,bitumen |
| Ürün adı | Elektrik Güç Direği |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| Tasarım | özelleştirilmiş |
| Yüzey İşlem | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Yükseklik | 12m |
|---|---|
| Yüzey tedavisi | Sıcak daldırma galvanizli toz paiting |
| Kalınlık | 3 mm |
| Aydınlatma armatürünün optik montajı | IP 65 |
| Boyut ilişkisi | +- %2 |
| Ürün adı | Elektrik Direği |
|---|---|
| Başvuru | Güç iletimi |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Galvaniz Standardı | ASTM A 123 |
| Sertifika | ISO9001/BV/ |
| Özellik | 1-50M |
|---|---|
| Uygulama | elektrik enerjisi iletimi |
| Yüzey Tedavisi | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kalınlığı | 1-30mm |
| Koruma Seviyesi | IP65 |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Yüzey Tedavisi | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Suit for | electricity distribution |
| Ürün Adı | Çelik Boru Direk |
|---|---|
| Kaynak Standardı | AWSD 1.1 |
| Malzeme | q235 |
| Güvenlik faktörü | 8 |
| duvar kalınlığı | 3mm |
| ad | 15M 50KN Sekizgen Şanzıman Çelik Direk |
|---|---|
| Malzeme | ASTM 572 kalite 50, akma mukavemeti 345mpa'dan az değil |
| tip | 15M 50KN Sekizgen Şanzıman Çelik Direk |
| şekil | Sekizgen |
| Yükseklik | 15m |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| Kg cinsinden tasarım yükü | 300 ~ 1000kg üstten 50cm uygulanır |
| Anma gerilimi | 10kV ~ 550KV |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz (ASTM A123) |
| İçin uygun | Elektrik Enerjisi İletimi ve Dağıtımı |