| Style | galvanization |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Surface treatment | hot dip galvanized |
|---|---|
| Style | galvanization |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Power | 10kv~550kv |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Malzeme | Q345, Q235 |
|---|---|
| Stil | galvanizleme |
| Kg cinsinden tasarım yükü | 300 ~ 1000 Kg direkten 50cm ye uygulanır |
| Ölçü torsiyonu | -% 2 |
| Galvaniz standardı | IS2629-1985, BS729-1971 |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Suit for | electricity distribution |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Power | 10kv~550kv |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Optical assembly of lighting fixture | IP 65 |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Stil | galvanizleme |
|---|---|
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kalınlığı | 1 mm ila 30 mm arası |
| Direğin tasarımı | 8 derece deprem karşısında |
| Dimenstion'un Torelance'ı | -% 2 |
| Adı | 12m 800daN 1600daN doğrudan gömme elektrikli çelik direk tekel |
|---|---|
| Tasarım | 11.9m-bir bölüm 12m-iki bölüm |
| Yükseklik | 12m |
| Thickenss | 3mm |
| Tasarım yükü | 800daN 1600daN |
| Arm | Cross Arm |
|---|---|
| Mounted Type | Burial or Flange |
| Load Weight | Customized |
| Material | Q345,Q235,GR50 |
| Surface Treatment | galvanization,bitumen |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | 5m 3mm thickness S235 steel poles Hot DIP Galvanized Street Light Poles |
| Color variable | any color |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Application | road,highway,street,square |
| Type | 11.9m - 940dan 3mm Thick Galvanized Steel Utility Pole With Climbing Rung |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |