| Ürün adı | Çelik Elektrik Direği |
|---|---|
| Uygulama | Enerji İletimi |
| Yüzey işleme | HDG toz boya |
| Kaynak standart | AWS D 1.1 |
| Galvaniz standardı | ASTM A 123 |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | 11.8m 3mm thickness S235 steel poles Hot DIP Galvanized Street Light Poles |
| Color variable | any color |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Application | road,highway,street,square |
| Style | galvanization |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Design load in kg | 300~ 1000 Kg appliced to 50cm from the to pole |
| Power | 10 KV ~550 KV |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Name | Medium Voltage Hot Dip Galvanized Steel Utility Pole With 30000m Aluminum Conductor |
|---|---|
| Thickness | 3mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Standard | ISO |
| Torlance | +- 2% |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | 33KV Electrical Power Distribution |
| Material | Gr50 |
| Thickness | 3mm |
| Surface treatment | Galvanization,bitumen |
| boyut toleransı | +- %2 |
|---|---|
| Rüzgar direnci | 3-500km/s |
| Malzeme | GR50 GR65 S500 S355 |
| Yükseklik | 12m |
| Kaynak | Kaynak, uluslararası kaynak standardı CWB ile onaylar |
| Ürün adı | Elektrik direği |
|---|---|
| Uygulama | Enerji İletimi |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme güç kaplama |
| Boyut torizyonu | -% 2 |
| Galvanizleme standardı | ASTM A 123 |
| Ürün adı | Çelik elektrik direği |
|---|---|
| Uygulama | Enerji İletimi |
| Yüzey işleme | HDG toz kaplama |
| Kaynak standart | AWS D 1.1 |
| Galvaniz standart | ASTM A 123 |
| Ürün adı | Çelik elektrik direği |
|---|---|
| Uygulama | Enerji İletimi |
| Yüzey işleme | HDG toz kaplama |
| Kaynak standart | AWS D 1.1 |
| Galvaniz standart | ASTM A 123 |
| özellik | 1-50m |
|---|---|
| Uygulama | elektrik güç iletimi |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kalınlık | 1-30mm |
| Koruma seviyesi | IP65 |