| Ürün adı | Çelik boru şeklindeki kutup |
|---|---|
| Kaynak standart | AWSD 1.1 |
| Malzeme | Q235 |
| Flanş boyutu | 450mm |
| Duvar kalınlığı | 3mm |
| Adı | 69kv güç dağıtım iletim hattı için sekizgen Alçak gerilim 69KV 20FT-90FT Çelik Boru Direk |
|---|---|
| Yükseklik | 20-90FT 69KV |
| Thickenss | 2,5 mm-10 mm |
| Tasarım yükü | 500-2000kg |
| Bağlantı noktası | her zaman Şangay |
| Ürün adı | Elektrik direği |
|---|---|
| Uygulama | Enerji İletimi |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme güç kaplama |
| Boyut torizyonu | -% 2 |
| Galvanizleme standardı | ASTM A 123 |
| Style | galvanization |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Product Name | Steel Tubular Pole |
|---|---|
| Suit for | Electricity distribution |
| Material | Q235 |
| Shape | Conoid ,Multi-pyramidal |
| Wall thickness | 3mm |
| Stil | galvanizleme |
|---|---|
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kalınlığı | 1 mm ila 30 mm arası |
| Direğin tasarımı | 8 derece deprem karşısında |
| Dimenstion'un Torelance'ı | -% 2 |
| Ürün adı | Çelik boru şeklindeki kutup |
|---|---|
| Kaynak standart | AWSD 1.1 |
| Malzeme | Q345 |
| Duvar kalınlığı | 3mm |
| Garanti | 15 yıl |
| Ürün adı | Çelik boru şeklindeki kutup |
|---|---|
| Kaynak standart | AWSD 1.1 |
| Malzeme | Q345 |
| Duvar kalınlığı | 3mm |
| Garanti | 15 yıl |
| Ürün adı | Elektrik direği |
|---|---|
| Uygulama | Enerji İletimi |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Boyut torizyonu | -% 2 |
| Kaynak standardı | AWS D 1.1 |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Galvanization Thickness | Average 70μm |
| Power | 10 KV ~550 KV |
| Minimum yield strength | 355 mpa |