| özellik | 35FT NEA |
|---|---|
| Uygulama | elektrik güç iletimi |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kalınlık | 1-30mm |
| Koruma seviyesi | IP65 |
| Malzeme | akma dayanımı 235mpa'dan az değil |
|---|---|
| Türü | Flanş Tipi |
| Yükseklik | 6m 7m 8m |
| Kalınlık | 4 mm 3 mm 2,75 mm |
| boyut toleransı | +- %2 |
| Malzeme | S355JR |
|---|---|
| Uygulama | elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2,5-10 mm |
| Şekil | Çokgen |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |
| boyut toleransı | +- %2 |
|---|---|
| Rüzgar direnci | 3-500km/s |
| Malzeme | GR50 GR65 S500 S355 |
| Yükseklik | 50ft 60ft 1000kg |
| kaynak | Kaynak, uluslararası kaynak standardı CWB ile onaylar |
| Malzeme | S355JR |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2.5-10mm |
| şekil | ÇOKGEN |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |
| Optical assembly of lighting fixture | IP65 |
|---|---|
| Surface treatment | galvanization |
| Standard | ISO9001 |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | Galvanized Steel Poles |
|---|---|
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Material | Q345 |
| Height | 3-15m |
| Warranty | 15 years |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Power Supply | Solar / AC |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Material | Q235 Q345 |
| Anchor bolts | M12 |
| Ürün adı | Galvanizli Çelik Direk |
|---|---|
| Güç kaynağı | Güneş / AC |
| Kaynak standardı | AWS D 1.1 |
| Malzeme | Q345 |
| Ankraj cıvataları | Özelleştirme Mevcut |
| Ürün Adı | Galvanizli Çelik Direk |
|---|---|
| Güç kaynağı | Güneş enerjisi/AC |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| Malzeme | Q235 Q345 |
| Ankraj Cıvataları | M12 |