| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Power | 10kv~550kv |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| Pole Shape | Conical,Octagonal,Round |
|---|---|
| Thickness | 2.5mm,2.75mm,3mm |
| Height | 8M to 25M |
| Voltage | 10kv,33kv,69kv,110kv,132kv,220kv,400kv |
| Application | 10kv-220kv transmission line |
| Pole Shape | Octagonal,Dodecagon,Hexadecagon |
|---|---|
| Height | 25ft to 75ft |
| Surface treatment | galvanization or butiuem |
| Voltage | 10kv-220kv |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Application | Airport lighting |
| Surface Treatment | hot dip galvanization powder painting |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 9,000pcs per month |
| ad | Sekizgen 69KV elektrikli çelik elektrik direği |
|---|---|
| Malzeme | ASTM 572 kalite 50, akma mukavemeti 345mpa'dan az değil |
| tip | Sekizgen 69KV elektrikli çelik elektrik direği |
| şekil | Sekizgen |
| Yükseklik | 8-35m |
| Product Name | Steel Tubular Pole |
|---|---|
| Power | 10 KV ~550 KV |
| Torlance of the dimenstion | +- 2% |
| Flange size | 450mm |
| Wall thickness | 3mm |
| Welding | AWS D1.1 |
|---|---|
| material | Q345 |
| Delivery | 20-30 days |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| Marka adı | MilkyWay |
| Malzeme | akma dayanımı 235mpa'dan az değil |
|---|---|
| Türü | Flanş Tipi |
| Yükseklik | 6m 7m 8m |
| Kalınlık | 4 mm 3 mm 2,75 mm |
| boyut toleransı | +- %2 |
| tip | 10m 11m 12m 15m sınıf 2 sınıf 3 İletim elektrik direği S500 malzeme Çinko kaplama |
|---|---|
| Kalınlık | 3mm |
| galvanizleme | ASTM A123 |
| Kutup tasarımı | 8 dereceli depreme karşı |
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30m / s |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Suit for | electricity distribution |
| Shape | Conoid ,Multi-pyramidal,Columniform,polygonal or conical |
| Power | 10 KV ~550 KV |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |