| Güç | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| Dimenstionun işkencesi | % 2 |
| Kalınlığı | 1mm'den 30mm'ye |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Adı | 132KV 15m iletim elektrik çelik elektrik direği Aferica için glavanize sıcak daldırma |
|---|---|
| Türü | 132KV 15m şanzıman elektrik çelik elektrik direği |
| Malzeme | ASTM 572 sınıf 50, akma dayanımı 345mpa'dan az olmamalıdır |
| Şekil | Sekizgen |
| Yükseklik | 8-45m |
| Türü | Düz direk, çekme direği, dönüş direği |
|---|---|
| Stil | galvanizleme |
| Galvanizli standart | ASTM A123 |
| Ölçü torsiyonu | -% 2 |
| Kaynak standart | AWS D 1.1 |
| Ürün adı | Çelik Elektrik Direk |
|---|---|
| Uygulama | Güç iletimi |
| Yüzey işleme | HDG toz boya |
| Kaynak standardı | AWS D 1.1 |
| Galvanizleme standardı | ASTM A123 |
| Product Name | Steel Electric Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Surface treatment | HDG powder coating |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Galvanization standard | ASTM A 123 |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | 69KV Electrical Power Distribution |
| Quality Control | ISO 9001-2008 |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Surface treatment | HDG |
| Height | 65ft |
|---|---|
| Design Load in Kg | 300~ 1000 Kg appliced to 50cm from the to pole |
| Minimum yield strength | 345 mpa |
| Sections | Three sections |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Power | 69KV |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |