| Height | 6m |
|---|---|
| Painting color | Black color or customer design |
| Light Type | LED |
| Light Shape | square type |
| Surface Treatment | galvanization and powder coating |
| Name | Hot Dip Galvanized Medium Voltage Electrical Pole Steel Utility Pole With Insulator |
|---|---|
| Thickness | 3mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Standard | ISO |
| Torlance | +- 2% |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | 7m Custom School / Villas Steel Galvanized High Mast Pole With Drawing |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | 30ft Single Arms Q235 Steel High Mast Street Light Poles With Drawing |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Surface treatment | Hot dip galvanized |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| Kg cinsinden tasarım yükü | Üstünden 50 cm'ye 300 ~ 1000kg uygulandı |
| Kalınlığı | 1mm'den 30mm'ye |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Name | Hot Dip Galvanized Medium Voltage Steel Utility Pole With 30000m Aluminum Conductor |
|---|---|
| Thickness | 3mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Standard | ISO |
| Torlance | +- 2% |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Name | Hot Dip Galvanized Medium Voltage Steel Utility Pole With 50000m Aluminum Conductor |
|---|---|
| Thickness | 3mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Standard | ISO |
| Torlance | +- 2% |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | 8-12m Customized School / Villas Steel High Mast Pole With Drawing 1.0 Safty Facor |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |