| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | S235 steel material 5m and 11.8m 3mm thick Street Light Poles With Drawing |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| Height | from 6m to 15m |
|---|---|
| Suit for | airport, seaport, plaza, stadium, square, highway, street way etc |
| Lamp power | 20w-400w |
| Shape | Conoid, Multi-pyramidal,Columniform, polygonal or conical |
| Wind Speed | 160km/h |
| Item Name | Traffic Light Pole |
|---|---|
| Application | Traffic Sign |
| Arm Type | Single Arm |
| Traffic Light | LED or customer design |
| Surface Treatment | galvanization |
| Malzeme | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Uygulama | elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 1-10mm |
| Şekil | Çokgen |
| galvanizleme | ASTM A123 |
| Item Name | Traffic Light Pole |
|---|---|
| Application | Traffic Sign |
| Arm Type | Single Arm |
| Traffic Light | LED or customer design |
| Surface Treatment | galvanization |
| Type | steel tubular pole |
|---|---|
| Surface Treatment | hot dip galvanized |
| Design Load in kg | 300~1000kg |
| Wind speed | 160km/h |
| Suit for | electricity distribution |
| Product Name | Street Light Poles |
|---|---|
| Height | 6M to 15M |
| Light Type | LED or HPS |
| Arm Type | Single or double arm |
| Wall Thickness | 2.5mm to 20mm |
| Stil | Sıcak Daldırma Galvaniz |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 160 km / saat, 30 m / s |
| Kalınlığı | 1 mm ila 30 mm |
| Boyutlandırma tolance | % 2 |
| şekil | conoid, çoklu piramidal, koloniform iform poligonal veya konik |
| Height | 6m |
|---|---|
| Painting color | Black color or customer design |
| Light Type | LED |
| Light Shape | square type |
| Surface Treatment | galvanization and powder coating |
| Height | 6m |
|---|---|
| Painting color | Black color or customer design |
| Light Type | LED |
| Light Shape | square type |
| Surface Treatment | galvanization and powder coating |