| Ürün adı | Çelik boru şeklindeki kutup |
|---|---|
| Kaynak standart | AWSD 1.1 |
| Malzeme | Q345 |
| Duvar kalınlığı | 3mm |
| Garanti | 15 yıl |
| özellik | NEA 25FT 30FT 35FT 40FT |
|---|---|
| Uygulama | elektrik güç iletimi |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kalınlık | 3 mm 2,75 mm |
| Koruma seviyesi | IP65 |
| Type | street light pole |
|---|---|
| Product Name | 8M 9M Q235 Street Light Poles With Drawing And Specification |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Shape | conical, hexagonal and octagonal |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| Product Name | Gr65 Steel Power Pole |
|---|---|
| Sertifika | ISO9001 / BV / |
| Torlance of the dimenstion | +- 2% |
| Flange size | 450mm |
| Wall thickness | 3mm |
| Product Name | Floodlight Pole |
|---|---|
| Power | 10 KV ~550 KV |
| Torlance of the dimenstion | +- 2% |
| Flange size | 450mm |
| Wall thickness | 3mm |
| Stil | galvanizleme |
|---|---|
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kalınlığı | 1 mm ila 30 mm arası |
| Direğin tasarımı | 8 derece deprem karşısında |
| Dimenstion'un Torelance'ı | -% 2 |
| Ürün adı | Çelik boru şeklindeki kutup |
|---|---|
| Kaynak standart | AWSD 1.1 |
| Minimum nihai çekme mukavemeti | 490 mpa |
| Minimum akma dayanımı | 355 mpa |
| Duvar kalınlığı | 3mm |
| Stil | galvanizleme |
|---|---|
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kalınlığı | 1mm'den 30mm'ye |
| Kutup tasarımı | 8 dereceli depreme karşı |
| Dimenstionun göz yaşı | -% 2 |
| Ürün adı | Gr65 Çelik Güç Kutbu |
|---|---|
| Sertifika | ISO9001 / BV / |
| Dimenstion torlance | + -% 2 |
| Flanş boyutu | 450mm |
| duvar kalınlığı | 3mm |
| Tarzı | İletişim hattı projesi için OEM Çelik Uygulama direği - 10m yükseklik, 2.75mm kalınlık, sekizgen şek |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi | Sıcak Daldırma Galvanizli |
| Kalınlığı | 1 mm ila 30 mm |
| Kutup tasarımı | 8. derece depreme karşı |
| Boyut ilişkisi | +- %2 |