| Malzeme | S355JR |
|---|---|
| Başvuru | elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2.5-10MM |
| Şekil | Çokgen |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |
| Ürün adı | Galvanizli çelik direk |
|---|---|
| Güç kaynağı | Güneş / AC |
| Kaynak standart | AWS D 1.1 |
| Malzeme | Q345 |
| cıvata çapa | Mevcut Özelleştirme |
| Malzeme | S355JR |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2.5-10mm |
| şekil | ÇOKGEN |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |
| Yükseklik | 20-40m |
|---|---|
| Kalınlığı | 1-30mm |
| Tasarım | 8. derece depreme karşı |
| Renk | Beyaz gümüş |
| Kaynak | AWS D1.1 |
| Malzeme | 235 |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2.5-10mm |
| şekil | ÇOKGEN |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |
| Hata payı | +/-% 2 |
|---|---|
| Ürün adı | 12M Q345 Sıcak DIP Galvanizli Sokak Aydınlatma Direkleri Çift Kollu Otoyol Çelik Direkleri |
| renk değişkeni | herhangi bir renk |
| Ödeme şartları | T / T, L / C |
| Uygulama | yol, otoyol, sokak, kare |
| Hata payı | +/-% 2 |
|---|---|
| Ürün adı | 12M Q345 Sıcak DIP Galvanizli Sokak Aydınlatma Direkleri Çift Kollu Otoyol Çelik Direkleri |
| renk değişkeni | herhangi bir renk |
| Ödeme şartları | T / T, L / C |
| Uygulama | yol, otoyol, sokak, kare |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | 11.8m 3mm thickness S235 steel poles Hot DIP Galvanized Street Light Poles |
| Color variable | any color |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Application | road,highway,street,square |
| Height | from 6m to 15m |
|---|---|
| Lamp power | 20w-400w |
| Torlance of the dimenstion | +-2% |
| Optical assembly of lighting fixture | IP 65 |
| Wind Speed | 160km/h |
| Product Name | Street Light Poles |
|---|---|
| Welding standard | AWS (American Welding Society ) D 1.1 |
| Material | Q235 |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Dimenstion torlance | +- 2% |